مقالات

چاپ تیشرت در مناطق تهران

چاپ تیشرت در غرب تهران

یکی از پوشاکی که برای تمامی سنین مناسب بوده و اختصاص به جنسیت خاصی ندارد تیشرت می باشد. به ویژه برای نوجوانان که این لباس را براساس طرح چاپ شده روی آن انتخاب و خریداری می کنند. چاپ تیشرت در غرب تهران نیز چند سالی است رونق گرفته است. چاپ تیشرت به روش های مختلفی مانند چاپ حرارتی ، چاپ دیجیتال ،چاپ مستقیم و… طرح مورد نظر بر روی تیشرت چاپ می شود. این محصول می تواند برای تبلیغات یا برای هدیه دادن مورد استفاده قرار گیرد. ضمن ایکنه باید از مواد با کیفیت و مرغوب استفاده کرد تا تیشرت بعد از چاپ کیفیت خود را حفظ کند.

چاپ تیشرت در غرب تهران

تیشرت یکی از لباس های پرکاربرد این روزهای گرم تابستان است. در برخی از موارد افراد دوست دارند که بر روی تیشرت طرحی که مد نظر دارند را چاپ کنند. برای این کار لازم است که از روش های چاپ تیشرت آگاهی داشته باشید تا در نهایت طرحی که روی تیشرت چاپ می کنند از کیفیت و ماندگاری لازم برخوردار باشد. از جمله کارهای سود آور و پر رونق این روزها چاپ کردن طرح های دلخواه بر روی تیشرت است.

چاپ تیشرت در غرب تهران

طراحی تیشرت

برای چاپ طرح بر روی تیشرت ابتدا باید شروع به طراحی طرح مناسب با تیشرت که انتخاب کردید نمایید .چرا که بسیاری از افراد برای انتخاب تیشرت به طرحی که روی آن چاپ شده توجه می کنند. به همین خاطر این مرحله در چاپ تیشرت بسیار مهم می باشد که این طراحی توسط نرم افزار ها موجود انجام می شود.

مطالب پیشنهادی
چاپ حرارتی چیست؟

 

روش های چاپ روی تیشرت

روش چاپ دی تی اف یکی از روش های مدرن چاپ تصویر بر روی پارچه است. در این روش، تصویر مورد نظر بر روی یک فیلم پلاستیکی چاپ می‌شود و سپس با استفاده از دستگاه چاپ تیشرت (DTF)، تصویر به صورت مستقیم بر روی پارچه چاپ می‌شود.

چاپ مستقیم روی تیشرت و چاپ دی تی اف دو روش بسیار محبوب در بین مردم می باشد که هر کدام از این روش ها برتری دارد که متناسب بانیازی که دارید انتخاب می نمایید. در چاپ مستقیم روی تیشرت، تصویر موردنظر به صورت مستقیم بر روی تیشرت چاپ می‌شود. این روش چاپ، برای چاپ تصاویر با رنگ‌های زنده و جزئیات دقیق، بسیار مناسب است و به صورت خودکار انجام می‌شود. همچنین، در این روش می‌توان روی تیشرت‌های تیره و روشن چاپ کرد و می‌توان از تصاویر با وضوح بالا استفاده کرد؛ اما چاپ مستقیم روی تیشرت به دلیل داشتن مواد شیمیایی خاصی که برای چاپ استفاده می‌شود، ممکن است باعث ایجاد حساسیت در برخی افراد شود.

چاپ ترانسفر در این نوع چاپ ابتدا طرح بر روی سطح انتخابی طراحی و بعد از آن با استفاده از دستگاه های پرس حرارتی بر روی سطح منتقل می شود. با توجه به کیفیت مرکب زمان و میزان حرارت می توان شرایط را به گونه هماهنگ کرد تا دقت در رنگ ها و همچنین کیفیت کاملاً واضح و دقیق باشد.

چاپ کاتری در این روش دستگاه طبق فایل طراحی شده در کورل رول ترانسفر را برش می زند. رول برش خورده بعد از انجام کار جدا شده و تکه های برش خورده پس از جداسازی توسط اپراتور روی پارچه مورد نظر پرس می شود.

مطالب پیشنهادی
چاپ روی تیشرت نخ پنبه

چاپ تیشرت در غرب تهران

هزینه های چاپ تیشرت در غرب تهران

مسلما قیمت ها با توجه به روش های مختلف چاپ متفاوت است. کیفیت و تعداد تیشرت ها نیز متفاوت است که می تواند بر روی قیمت تمام شده تاثیر بگذارد. یکی از روش های چاپ روشی است که برای چاپ در تعداد بالا کاربرد دارد. که با توجه به چاپ عمده می تواند قیمت تمام شده هر تیشرت مقرون به صرفه باشد. یکی دیگر از مواردی که می تواند بر روی قیمت تاثیر بگذارد انتخاب نوع جنس تیشرت های ساده است. تیشرت هایی که جنس نخی یا پنبه ای دارند مسلما قیمت بالاتری نسبت به بقیه تیشرت ها دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *