مقالات

برچسب لباس

چاپ انواع برچسب لباس

زمانی که لباسی طراحی و تولید می شود. محل قرار گرفتن برچسب لباس یکی از ابعاد مهم در فرایند تولید لباس به حساب می آید. انواع برچسب لباس وجود دارد که با در نظر گرفتن فاکتور های از این بین انتخاب می شود. برچسب زنی لباس در صنعت تولید پوشاک چیز جدیدی نیست. اما قابل توجه می باشد برچسب لباس از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که به لباس هایتان برند و هویت می دهد.

انواع برچسب لباس

برچسب تبلیغاتی لباس کاغذی از سایر انواع برچسب تنوع بیشتری از جهت نوع دارد. به این ترتیب که خود این نوع شامل مات ،گلاسه ،نیمه گلاسه که به طور برچسبی تولیدمی شوند. اما توجه داشته باشید که دوام این نوع لیبل کوتاه است چرا که کاغذ سریع آسیب می بیند.

برچسب تبلیغاتی لباس به شکل حرارتی این برچسب در واقع همان نوع کاغذی است روی آن توسط یک لایه ای که به حرارت حساس است پوشیده می شود. این نوع برچسب در برابر رطوبت و پارگی مقاومت بالایی ندارد.

انواع برچسب لباس

چاپ برچسب حرارتی روی لباس

چاپ بر روی لباس مهم ترین قسمت کار می باشد. در ابتدا کار تیشرت یا لباس تمیز و خشک شده را در محل مورد نظر قرار می دهید. سپس برچسب حرارتی که روی آن طرح مورد علاقه شما چاپ شده است را  قرار دهید. توجه کنید که تصویر نسبت به یقه لباس در یک خط موازی قرار گیرد. مرحله بعد اتو را روی آن قرار می دهید و اتو می کنید.

برچسب حرارتی لباس در طرح و رنگ های مختلف تولید می شود. تولید کنندگان لباس به کمک حرارت این برچسب را به لباس ها می چسبانند. مهمترین نکته در مورد برچسب حرارتی لباس ماندگاری آن روی پارچه است. از آنجایی که کیفیت این برچسب ها با یکدیگر تفاوت کمی دارد. کسی که چاپ را برعهده دارد باید کیفیت و ماندگاری آن را روی لباس تضمین کند.

مطالب پیشنهادی
چاپ حرارتی روی لباس و تیشرت

انواع برچسب لباس

نکات مهم

توجه نمایید که تصویر مورد نظرتان را قرینه نمائید. چرا که این تصویر به صورت برعکس روی لباس چاپ می شود در نتیجه باید به صورت آینه ای بر روی برچسب حرارتی لباس چاپ شود. بعد از چاپ بر روی برچسب حرارتی لباس می توانید وارد مرحله بعدی شوید.

سطح مورد نظر برای قرار دادن لباس یا تیشرت باید صاف و تمیز باشد. دقت کنید که چاپ روی سطوح شیشه ای یا مشابه آن به خوبی صورت نمی گیرد. باید روی یک سطح صاف و پارچه ای این کار را انجام داد. میز اتو اگر صاف و محکم باشد برای این کار مناسب است. البته که به اندازه پارچه شما بستگی دارد.

انواع برچسب لباس

کارایی برچسب لباس

نمونه های از چاپ برچسب حرارتی لباس که شامل انواع طرح های مختلف از ایموجی ، نوشته ها ،لوگو برند و….. می باشد. به طوری که صاحبان تجارت می توانند از این نوع برچسب به عنوان چاپ برچسب تبلیغاتی برای نمایش لوگو ،شعار بهره بگیرند.

چاپ انواع برچسب لباس یکی از تحولات که در صنعت چاپ و تبلیغات ظهور پیدا کرد و طرفداران زیادی جذب آن شدند. از این نوع برچسب علاوه بر لباس روی کفش و ساک دستی و ورزشی می توان استفاده کرد. در حوزه چاپ لیبل و برچسب می توانید سفارش ها خودتان را به مجموعه حرفه ای چاپ نقش پردازان آسیا بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *