مقالات

شناختن چاپ لیبل شیشه ای (ترانسپرنت)

چاپ لیبل یکی از روش های تبلیغاتی به صرفه و در عین حال موثر در جذب مخاطب و مشتری می باشد. در این میان چاپ لیبل شیشه ای ترانسپرنت از نظر شکل ظاهری با سایر لیبل ها تفاوت دارد. این نوع لیبل بسیار شفاف می باشد یعنی کاملا بی رنگ به طوری که از هر دو طرف لیبل اطلاعات روی آن را می توانید مشاهده نمایید.

چاپ لیبل شیشه ای ترانسپرنت در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اما بیشترین کاربرد را در صنعت خودرو سازی ، بسته بندی محصولات آرایشی بسته بندی بطری ها نوشیدنی و…. دارد.

معرفی چاپ لیبل شیشه ای (ترانسپرنت)

چاپ لیبل شیشه ای ترانسپرنت برچسبی ضد آب از جنس نایلون است. که بر روی هر ناحیه ای چسبانده شود پس زمینه خود را نشان می دهد. این لیبل برای مواردی استفاده می شود که بخواهید پس زمینه کار نشان داده شود. از پرکاربردترین مدل این لیبل می توان به مدل چاپ معکوس اشاره کرد مانند لیبل عوارض خودرو که از داخل چسبانده و از بیرون خوانده می شود. لیبل شیشه ای بی رنگ و شفاف بوده و از هر دو طرف نوشته های روی آن مشخص می باشد.

ویژگی های این نوع لیبل

چاپ لیبل شیشه ای ترانسپرنت به عنوان یک چاپ ضد آب مورد استفاده قرار می گیرد. از این جهت برای محصولاتی که در معرض رطوبت یا آب قرار دارند انتخاب مناسبی می باشد.

امکان دید دو طرفه از ویژگی های این نوع لیبل است. این قابلیت می تواند سبب بهتر دیده شدن محصول و برند شود، که در زمینه تبلیغات بسیار اهمیت دارد.

مطالب پیشنهادی
چاپ ژله ای با کیفیت

خاصیت کشسانی و پلاستیکی، دوام و مقاومت لازم را برای چاپ لیبل شیشه ای فراهم می کند. با وجود این قابلیت در برابر فشار، پارگی و کشش احتمالی می تواند وضعیت خوبی نشان دهد.

چاپ لیبل شیشه ای در برابر خط و خش مقاومت خوبی دارد.

جنس لیبل شیشه ای از پی وی سی است. پی وی سی یکی از متریال مقاوم در برابر کشش، پارگی ،فشار ،مواد شیمیایی ،حلال ها ، اسیدها و… هستند.

چاپ لیبل شیشه ای

نکات مهم

توجه داشته باشید برای چاپ این نوع لیبل رنگ زمینه و رنگ در نظر گرفته شده برای طراحی و چاپ لیبل شیشه ای باید در تضاد با یکدیگر انتخاب کنید. در غیر اینصورت امکان خواندن نوشته ها بر روی لیبل برای مخاطب بسیار دشوار می باشد.

این نوع لیبل در اشکال مختلفی مانند مربع ،مستطیل و دایره و… قابل چاپ می باشد.

چاپ لیبل شیشه ای ترانسپرنت نسبت به لیبل معمولی و کاغذی با قیمت بالاتری انجام می گیرد. چرا که این نوع لیبل ضد آب بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است.

جمع بندی

مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا انواع چاپ لیبل و چاپ لیبل شیشه ای را متناسب با سفارش مشتریان با بهترین کیفیت انجام می دهد. در واقع این نوع لیبل ها مقاومت خوبی دارند و می توانند برای هر نوع کسب و کاری مفید باشند. از ویژگی ها این مجموعه چاپ لیبل با کیفیت و قیمت مناسب برای مشتریان عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *