مقالات

چگونگی چاپ تیشرت تبلیغاتی

چاپ تیشرت تبلیغاتی

چاپ تیشرت تبلیغاتی به این صورت است که لوگو، برند یا نام تجاری بر روی تیشرت چاپ می شود. ابتدا لوگو یا طرحی که روی تیشرت قرار است چاپ شود را انتخاب کنید، سپس به تعداد آن و سایر جزئیات مربوط به چاپ تیشرت بپردازید. مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا با داشتن سال ها سابقه در زمینه چاپ لیبل و برچسب بسیار با تجربه می باشد. چاپ لباس به اندازه ای دارای کیفیت بالایی می باشد که می توانید حتی با آب داغ نیز شستشو انجام دهید.

اهمیت چاپ تیشرت تبلیغاتی

چاپ تیشرت تبلیغاتی حکم اساسی برای شناختن شما به مشتری دارد. در دنیای امروز تبلیغات به شکل مختلف صورت می گیرد. که یکی از روش ها چاپ تیشرت تبلیغاتی می باشد.

ویژگی متمایز این نوع تبلیغات که قابلیت استفاده از این محصول تبلیغاتی در مکان ها مختلف وجود دارد. و افرادی که تیشرت تبلیغات شما را پوشیده اند دیگر فقط مشتری یا همکار شما نیستند. بلکه هر کدام به تنهایی نام و برند شما را به تن کرده و در حال تبلیغ برند شما هستند. استفاده از تیشرت تبلیغاتی قطعاً موثرترین راه کار برای جلب توجه مشتریان و مخاطبین است. که باید به شدت در انتخاب آن دقت داشته باشید.

چاپ تیشرت تبلیغاتی

انواع چاپ روی لباس

تیشرت ها در جنس های مختلف مانند نخ پنبه ،جودون، پلی استر پنبه، اسپان بسته به نوع کارایی در سایزها و رنگ بندی های گوناگون و نیز با آستین ، بدون آستین و یقه دار چاپ می شوند. چاپ تیشرت با توجه به نوع جنس و رنگ دارای تنوع گسترده ای می باشد. که می توان هر نوع عکس طرح و یا لوگو را با هدف عرضه در بازار مد یا اهداف تبلیغاتی اجرا نمود.

مطالب پیشنهادی
خدمات چاپ یو وی دی تی اف (لیبل ترانسفر) 

چاپ تیشرت تبلیغاتی

مزایای چاپ تیشرت

  • لباس از اولین چیزهای است که در معرض دید افراد قرار می گیرد. همین امر کافی است تا موجب موفقیت در تبلیغات کسب و کار شما و بازاریابی برندتان شود.
  • تیشرت به خاطر نداشتن یقه و جیب فضای تبلیغاتی بیشتری را در اختیارتان قرار می دهد. که سبب بهتر دیده شدن نام تجاری و برند می شود. و قطعاً تاثیر به سزایی برای فعالیت شما به همراه دارد.
  • چاپ روی تیشرت تبلیغاتی هزینه کمتری نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر دارد.
  •  تیشرت از جمله پوشاکی است که هم برای آقایان و هم خانم ها کاربرد دارد و از آن استفاده می‌کنند. و این می‌تواند کار شما را در هدیه دادن این تیشرت ها به عنوان هدیه تبلیغاتی به مخاطبانتان بدون در نظر گرفتن جنسیت راحت کند. زیرا می‌دانید هر مخاطب با هر سن و جنسیتی که دارد می‌تواند از این تیشرت استفاده کند.

چاپ تیشرت

قیمت چاپ روی تیشرت

  • روش های زیادی برای چاپ روی تیشرت وجود دارد که هر کدام بسته به میزان کیفیت و دشواری کار هزینه خود را دارد.
  • طرح مورد نظر و تعداد رنگ مورد نیاز، نقش مهمی در قیمت چاپ تیشرت دارد. هر چه میزان استفاده از جوهر بیشتر باشد طبیعتاً هزینه بالاتر خواهد بود.
  • تعداد سفارشات می تواند روی قیمت چاپ تیشرت تاثیر گذار باشد. البته که هزینه سفارش با تیراژ بالاتر نسبت به سفارش تکی به صرفه تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *