مقالات

چاپ فلت بد

یکی از محبوب ترین روش ها برای چاپ استفاده از چاپ فلت بد می باشد. که با استفاده از آن روی انواع سطوح چاپ انجام می شود. با وجود هد دستگاه که روی آن قابلیت جا به جایی دارد امکان چاپ را به آسانی روی سطح دلخواه فراهم کرده است.

کاربرد چاپ فلت بد

دستگاه چاپ فلت بد قابلیت چاپ روی تمام سطوح از جمله شیشه ، کاشی ،چوب، سنگ ، سرامیک و… با بهترین کیفیت را دارا می باشد. تنوعی که در کاربرد چاپ فلت بد وجود دارد و نیز کیفیت بالای چاپ، این دستگاه را از محبوب ترین ها در حوزه چاپ لیبل و تبلیغات قرار داده است. که در زمینه چاپ روی کاشی و دیوار نیز کاربرد دارد.

طرح های گرافیکی سایز بزرگ برای چاپ روی دیوارها با دستگاه چاپ لارج فرمت انجام می شود. شما می توانید روی هر نوع سطح مسطحی کار چاپ را انجام دهید که با توجه به سایز چاپ خود باید دستگاه چاپ فلت بد با عرض مناسب جهت کار انتخاب کنید.

می توان با دستگاه چاپ فلت بد در محیط داخلی و خارجی چاپ ها با کیفیتی داشت. از کاربرد چاپ فلت بد چاپ بر روی دیواره ها بزرگ برای تبلیغات با بالاترین کیفیت می باشد. از جمله کاربردهای آن:

  • تابلوها مغازه
  • روی کاشی و سرامیک
  • چاپ تی شرت
  • علامت یا نماد خاص بر روی بنر ،پرچم

کاربرد چاپ فلت بد

مزایای دستگاه چاپ فلت بد

امکان چاپ بر روی سطوح مختلف

این چاپگرها تخت می توانند بر روی متریال ها مختلف مانند پلاستیک ،چرم، سنگ ،شیشه ،سرامیک ،فلز ،چوب و… عملیات چاپ انجام دهند.

مطالب پیشنهادی
چاپ فلت بد چگونه است؟
استفاده آسان

با یک آموزش ابتدایی می توانید کار با دستگاه را یاد بگیرید. تا هم به صورت اصولی با آن کار کنید و همین اینکه نحوه نگهداری از آن را بهتر بدانید.

به سرعت خشک می شود

این نوع از چاپگر به نحوی است که فوراً خشک می شود و بسیار سریع برای مراحل بعدی آماده می شود. جوهر ها چاپ ها با دوامی تولید می کنند که در برابر آب و هوا مقاوم هستند و نیازی به لایه برداری بیش از حد ندارد.

قابلیت همه کاره

تقریباً روی هر چیزی ، با آزادی مقدار و اندازه ای که وجود دارد. شما می توانید از یک چاپگر تخت کوچک برای چاپ مستقیم روی موارد دلخواه استفاده کنید.

کاربرد چاپ فلت بد

نحوه کار چاپ فلت بد

یک چاپگر دیجیتال فلت بد از جوهرهای شبیه به جوهرهای چاپگر جوهر افشان دیگر که معمولاً در خانه یا محل کار وجود دارد استفاده می کند. تفاوت اساسی آن در خود جوهر و فرآیند پخت خشک شدن جوهر است. چاپگرهای دیجیتال فلت بد از جوهر ساخته شده از مونومرهای اکریلیک استفاده‌ می‌کنند. هنگامی که جوهر در معرض یک منبع نور UV قرار‌ می‌گیرد، مونومرها خشک‌ می‌شوند و پلیمریزه‌ می‌شوند. پلیمریزاسیون یک واکنش شیمیایی است که مولکول‌های مونومر را به یکدیگر متصل‌ می‌کند.

با این دستگاه تا چه ضخامتی را می توان چاپ کرد؟

چاپ فلت بد به گونه ای است که از یک چیز به نازکی یک ورق کاغذ تا به ضخامت یک میز را می توان انجام داد.

مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا این دستگاه را فراهم آورده تا بهترین نحوه و با بالاترین کیفیت سفارشات شما عزیزان را انجام دهد.

مطالب پیشنهادی
چاپ فلت بد چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *