مقالات

خدمات چاپ یو وی دی تی اف (لیبل ترانسفر) 

چاپ یو وی دی تی اف

چاپ یو وی دی تی اف (لیبل ترانسفر) با پیشرفت سریع علم و فناوری پیشرفت بی سابقه ای را در پردازاش و ارائه الگو تصویر از خود نشان داده است. که در اثر مرور زمان به منظور پاسخگویی به خواسته ها کاربران و رفع نیاز ها، چاپگر یو وی پا به عرصه گذاشت.

ویژگی چاپ یو وی دی تی اف (لیبل ترانسفر)

لیبل ترانسفر از به روزترین لیبل ها بازار در حوزه چاپ لیبل و برچسب محسوب می شود. از ویژگی های برجسته این نوع لیبل می توان به ضد آب بودن و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و شستشواشاره کرد. به طور کلی این لیبل به راحتی قابل کنده شدن نیست. اما این نکته را در نظر بگیرید که ماهیت لیبل به طور کلی به گونه ای است که قابل کنده شدن است. اما منظور در اینجا که به سادگی قابل جدا شدن نیست.

از شرایط چسبانده شدن این لیبل که بر روی سطح صیقلی باشد کاملا تمیز و بدون هر گونه پرزی باشد. این گروه از لیبل ها بدون محدودیت چسباندن بر روی نمونه های که دارای پیچیدگی و خمشدگی دارند. از بهترین نمونه ها استفاده شده این لیبل بر روی چرم می باشد که بسیار فوق العاده و واقعی به نظر می رسد.

کاربرد

گروه گسترده ای از کسب و کارها برای ارائه تبلیغات محصولات خود به مشتریان لوگو یا برند خود را بر روی لوازمی مانند لیوان یا آویزها چاپ می کنند.

چاپ دی تی اف

نحوه چاپ یو وی دی تی اف (لیبل ترانسفر)

دستگاه چاپ دی تی اف قابلیت چاپ برروی پارچه و اجسام را دارد. ضمن اینکه امکان چاپ برروی اجسام صاف و اجسام منهی را دارد. مراحل چاپ آن بسیار ساده است. به این ترتیب که محصول را بر روی سکوی مشخص در دستگاه قرار می دهید. در نهایت دستگاه به طور مستقیم بر روی محصول شما چاپ می شود.

مطالب پیشنهادی
چاپ لیبل وینیل چیست؟

مشخصات این چاپ

چاپ بر روی کالاها سخت معمولا از طریق فرایند چاپ یو وی انجام می شود. به صورت که تصویر چاپ شده و بعد خشک می شود و به زیر لایه می چسبد و محصول چاپ شده قابل شستشو ضد خش است و با تابش نور آفتاب خراب نمی شود.

چاپ دی تی اف

برتری ها چاپ یو وی دی تی اف (لیبل ترانسفر)

اثر چاپ مستقیم یو وی

بدون احتیاج به پرس های حرارتی و فرایند گرمایشی

بدون نیاز به فرایند خشک شدن بعد از چاپ

چسبندگی بسیار قوی بر روی سطوح منحنی یا ناهموار

فرایند چاپ با این روش بسیار سریع است

امکان سفارشی سازی شخصی و بدون محدودیت را ارائه می دهد

از نظر زیست محیطی آسیب کمی به دنبال دارد

چاپ دی تی اف

جمع بندی

مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا با سال ها سابقه در زمینه چاپ لیبل ،چاپ تیشرت و برچسب و هولگرام در میان مشتریان شناخته شده و مطرح می باشد. تمامی سفارشات با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان آماده تحویل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *