مقالات

چاپ وینیل حرارتی روی تیشرت

چاپ وینیل روی تیشرت

چاپ وینیل روی تیشرت یکی از پرطرفدارترین ابزارهای تبلیغاتی در این روزها می باشد. در این نوع چاپ نوع خاصی از وینیل است که یک طرف تزئینی و یک طرف آن با چسب فعال گرما پوشانده می شود. به این صورت می توانید حروف ،آرم یا حتی تصاویر پیچیده را از وینیل برش دهید و سپس از گرما برای چسباندن برش روی پارچه استفاده کنید.

شما می توانید با سفارش به مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا لوگو یا متن مورد نظر خود را روی تیشرت ،کلاه پیراهن و… تبلیغ و چاپ نمایید.

چاپ وینیل روی تیشرت

استفاده از وینیل انتقال حرارت یکی از محبوب ترین روش های تزیین پیراهن برای حرفه ای ها و هنرمندان خانگی است. وینیل HTV نوع خاصی از وینیل است که یک طرف آن تزئینی و یک طرف آن با چسب فعال گرما پوشانده شده است. می توانید حروف، آرم یا حتی تصاویر پیچیده را از وینیل برش دهید و سپس از گرما برای مهر و موم کردن برش روی پارچه استفاده کنید.

در حالی که از نظر فنی وینیل، روشی برای چاپ نیست، بسیاری از هنرمندان اساساً از وینیل به جای جوهر برای ایجاد طرح‌های برجسته و بادوام روی تی‌شرت‌ها استفاده می‌کنند. عملیات حرفه ای در مقیاس بزرگ احتمالاً از ماشین های برش تجاری عظیم برای ایجاد طرح های وینیل استفاده می کند. با این حال، هنرمندان خانگی نیز این روش را دوست دارند زیرا می‌توانید برش‌های وینیل خود را با استفاده از یک دستگاه برش الکترونیکی ساده مانند کریکات نیز انجام دهید.

شما می توانید انواع مختلفی از وینیل پلاستیکی پایه را که می توانید استفاده کنید، از جمله وینیل براق، وینیل مخملی یا مخملی و وینیل متالیک پیدا خواهید کرد.

مطالب پیشنهادی
چاپ تیشرت لیبلی چگونه است؟

چاپ وینیل روی تیشرت

مزایای چاپ وینیل

صرفه جویی در هزینه ها

اولین برتری چاپ وینیل روی تیشرت صرفه جویی در هزینه ها است. چرا که افزودن نام اعداد یا آرم به لباس با پرس حرارتی سریع و آسان است. حتی طرح های که دارای دو یا سه رنگ دارند را به سرعت به پایان رساند. شما برای طراحی نیاز به برش سفارشی طرح و جدا کردن تصویر دارید در واقع با نرم افزارهای گران قیمت و جوهرهای نامرتب و مواد شیمیایی برای این کار خداحافظی کنید.

ماندگاری و دوام

اغلب مردم تیشرت و پیراهن می پوشند به طوری که ساییدگی و پارگی آن متداول است. خوبی چاپ وینیل حرارتی این است که حتی پس از شستشو دوام و ماندگاری بالای دارند.

طراحی شخصی

نه فقط لوگو بلکه افرادی که می خواهند طرح های شخصی روی تیشرت و پیراهن کیف کلاه خود داشته باشند امکان پذیر است.

مهم نیست چه رنگ، بافت یا طرحی، همان طرح را می توان به راحتی در هر رنگ و بافت متنوعی برش داد.

چاپ وینیل روی تیشرت

سرعت بالای تولید

چاپ وینیل روی تیشرت به شما این امکان را می دهد که لباس های سفارشی را در همان روز بسازید. هر زمان که سفارش خود را از چاپ تیشرت و چاپ لیبل به مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا اعلام کنید در کوتاه ترین زمان تحویل خواهید گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *