مقالات

چاپ تیشرت با طرح دلخواه شما

چاپ تیشرت

اگر به دنبال مکانی برای چاپ تبلیغات یا برند خود هستید تیشرت محل مناسبی است. اگر می خواهید تیشرت تبلیغاتی با طرح دلخواه خودتان را داشته باشید. چاپ نقش پردازان آسیا در این زمینه دارای انواع بسیار گسترده ای از تیشرت مردانه و تیشرت زنانه در سایز ها، جنس ها و رنگ های متنوع می باشد. که می توانید با سفارش به این مجموعه بر اساس سلیقه خودتان چاپ تیشرت باکیفیت را تجربه کنید.

برتری های چاپ تیشرت

  • لباس از اولین چیزهای است که در معرض دید افراد قرار می گیرد همین امر کافی است تا موجب موفقیت در تبلیغات کسب و کار شما و بازاریابی برندتان شود.
  • تیشرت به خاطر نداشتن یقه و جیب فضای تبلیغاتی بیشتری را در اختیارتان قرار می دهد که سبب بهتر دیده شدن نام تجاری و برند می شود. و قطعاً تاثیر به سزایی برای فعالیت شما به همراه دارد.
  • چاپ روی تیشرت تبلیغاتی هزینه کمتری نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر دارد.
  •  تیشرت از جمله پوشاکی است که هم برای آقایان و هم خانم ها کاربرد دارد و از آن استفاده می‌کنند. و این می‌تواند کار شما را در هدیه دادن این تیشرت ها به عنوان هدیه تبلیغاتی به مخاطبانتان بدون در نظر گرفتن جنسیت راحت کند. زیرا می‌دانید هر مخاطب با هر سن و جنسیتی که دارد می‌تواند از این تیشرت استفاده کند.

چاپ تیشرت

 

انواع تیشرت تبلیغاتی

تیشرت ها در جنس های مختلف مانند نخ پنبه ،جودون، پلی استر پنبه، اسپان بسته به نوع کارایی در سایزها و رنگ بندی های گوناگون و نیز با آستین ، بدون آستین و یقه دار چاپ می شوند. چاپ تیشرت با توجه به نوع جنس و رنگ دارای تنوع گسترده ای می باشد که می توان هر نوع عکس طرح و یا لوگو را با هدف عرضه در بازار مد یا اهداف تبلیغاتی اجرا نمود.

مطالب پیشنهادی
چاپ تیشرت در مناطق تهران

چاپ تیشرت

 

چاپ، با طرح مورد نظر شما

در برخورد اول با هر شخصی اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب می کند لباس طرف مقابل است. به همین خاطر چاپ لیبل لباس بسیار زیاد در معرض دید دیگران قرار دارد. یکی از روش های مهم در انتخاب یک کالای تبلیغاتی همین در معرض دید بودن و کاربردی بودن آن کالا است.

می توانید بر روی تیشرت لوگو یا برند یا شعار تبلیغاتی خود را چاپ کنید و از کارمندان خود بخواهید به صورت هماهنگ در همایش ها، نمایشگاه ها، کنفرانس یا جلسات مهم این تیشرت را بپوشند و از این طریق پیام اتحاد و همبستگی بین کارکنان خود را به دیگران نشان دهید.

از تیشرت تبلیغاتی می توانید برای تبلیغات برند و کسب و کار خود استفاده کنید و آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مخاطبان خود هدیه دهید و از این طریق بازاریابی کنید. ضمن اینکه می توانید با چاپ تیشرت تبلیغاتی برای معرفی کمپین خود به دیگران بهره بگیرید افراد دیگر را از این کمپین آگاه کنید و از آن ها بخواهید به کمپین شما بپیوندند.

در مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا با بهره گیری از بروزترین دستگاه چاپ بر روی تیشرت می توانید چاپ لیبل لباس را با انواع متریال با طرح دلخواه سفارش دهید تا در اسرع وقت با بالاترین کیفیت تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *