مقالات

چاپ تیشرت با طرح دلخواه

چاپ بر روی تیشرت

یکی از دغدغه های دنیای مد و فشن ایجاد طرح و لباس های جدید است که متناسب با سلیقه افراد مختلف باشد. این قضیه افراد را به سمت چاپ بر روی تیشرت سوق داده است. به همین دلیل بسیاری از برند های معروف در حوزه پوشاک و لباس به دنبال چاپ های سریع بر روی لباس و تیشرت هستند.

 

روش های چاپ بر روی تیشرت

توجه داشته باشید که این نوع چاپ به عوامل متعددی مانند اندازه، سایز و رنگ لوگو و تعداد سفارش بستگی دارد.

چاپ کاتری: این نوع از چاپ با رول های حرارتی و مخصوص نوشته یا لوگو صورت می گیرد.

سابلیمیشن: این نوع از چاپ بیشتر بر روی پارچه های پلی استر و ترجیحاً رنگ های روشن و سفید انجام می شود.

چاپ کام پرینت: روی رول ها حرارتی با اکوسالونت یا فلت بد چاپ می شود و بسته به نوع لوگو دوربری و بر روی لباس چسبانده می شود.

چاپ سیلک: در این روش طرح یا لوگو شما روی توری مخصوص شابلون گیری و روی پارچه منتقل می گردد.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی انواع چاپ بر روی تیشرت یا پارچه امکان پذیر است. البته انتخاب از میان روش های مختلف مشکل است اما هر شخص با توجه به نیازی که دارد مناسب ترین روش را انتخاب می نماید.

جنس تیشرت

تیشرت ها در جنس های مختلف مانند نخ پنبه ،جودون، پلی استر پنبه، اسپان بسته به نوع کارایی در سایزها و رنگ بندی های گوناگون و نیز با آستین ، بدون آستین و یقه دار چاپ می شوند. چاپ تیشرت با توجه به نوع جنس و رنگ دارای تنوع گسترده ای می باشد که می توان هر نوع عکس طرح و یا لوگو را با هدف عرضه در بازار مد یا اهداف تبلیغاتی اجرا نمود.

چاپ بر روی تیشرت

مزایای این نوع چاپ

  • در مدت زمان کوتاه قابل چاپ و تولید می باشد.
  • کاربرد تبلیغاتی دارد و می توان لوگو و برند شرکت را معرفی کرد.
  • چاپ روی تیشرت تبلیغاتی هزینه کمتری نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر دارد.
مطالب پیشنهادی
خدمات چاپ شبرنگ در تهران

این موارد سبب شده تا چاپ تیشرت هر روزه طرفداران بیشتری پیدا کند.

 

چاپ بر روی تیشرت

نکات مهم و قابل توجه

هر روش چاپ برای نوع خاصی از پارچه مناسب می باشد و روی همه پارچه ها به خوبی عمل نمی کند. برای مثال روش سابلیمشن برای تیشرت ها ضخیم نامناسب است و آن را خراب می کند. از میان انواع روش چاپ بر روی تیشرت نخی می توانید بهترین نتیجه را از چاپ مستقیم بگیرید. به طور کلی قبل از شروع کار باید قابلیت ها هر روش را به خوبی بررسی کنید.

بسته به نوع کار روش مورد نظر چاپ را باید انتخاب کرد. اگر به چاپ در کم ترین زمان نیاز دارید نباید یک روش وقت گیر را انتخاب کنید. اگر تیراژ بالایی سفارش دارید می توانید از روشی که سرعت بالایی دارد مانند چاپ مستقیم استفاده کنید. در مقابل اگر تیراژ کمی را در روز برای چاپ دارید می توانید از چاپ سیلک استفاده کنید.

قیمت چاپ تیشرت

هزینه انواع چاپ بر روی تیشرت برای هر روش آن متفاوت است. قیمت دستگاه‌های استفاده‌ شده، قالب‌هایی که تولید می‌شوند، فضایی که هر دستگاه اشغال می‌کند یا هزینه‌ای که مراقبت از دستگاه نیاز دارد؛ هزینه بسیار متفاوتی را برای انواع روش چاپ ایجاد می‌کند.

جمع بندی

در این متن انواع روش چاپ بر روی تیشرت و مزایای آن را بررسی کردیم تا در نهایت بتوانید روش مناسب برای سفارش خود پیدا کنید. مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا با داشتن سال ها سابقه و تجربه در زمینه چاپ لیبل آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

مطالب پیشنهادی
معرفی چاپ پلکسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *