مقالات

چاپ استیکر حرارتی لباس

چاپ استیکر حرارتی لباس

امروزه بر رروی بیشتر محصولات از برچسب یا لیبل استفاده می شود. که ماندگاری آن به مواد تشکیل دهنده و متریال مورد استفاده بستگی دارد. در صنعت تبلیغات و چاپ از مهم ترین و پرکاربردترین چاپ استیکر حرارتی لباس می باشد.

تبلیغات با استفاده از چاپ استیکر حرارتی لباس

این نمونه از چاپ که به شکل انواع طرح ها ،ایموجی ها، نوشته ها و… نقش میبندد. نمونه دیگر آن لباس ها ورزشی که شماره بازیکنان چاپ می شود. در واقع لیبل حرارتی لباس برای نمایش لوگو ،شعار و هر چیزی که مربوط به کسب و کار است.

ویژگی ها

استیکر حرارتی لباس در برابر آب و ساییدگی مقاوم می باشد.

ضمن اینکه برای اتو کردن بهتر است که لباس را عکس نمایید.

بعد از انتخاب طرح با استفاده از دستگاه پرس که علاوه بر حرارت فشار زیادی را برای چسباندن وارد می کند.

چاپ استیکر حرارتی لباس

نحوه چاپ

چاپ استیکر حرارتی لباس در واقع یک ماده وینیل ویژه ای است. که برای تزئین یا شخصی سازی تیشرت لباس و… مورد استفاده قرار می گیرد. این استیکر دارای یک لایه چسب فعال گرما است تا در زمان مشخص گرما با فشار کافی که داده می شود. سبب می گردد استیکر به طور دائم به لباس شما منتقل شود.

نکته : یکی از ویژگی ها عالی در مورد استیکر حرارتی این است که در انواع مختلفی از رنگ ها و روکش ها وجود دارد. به طور مثال براق ،مات ،گله ،کشسان،درخشان در تاریکی و… می باشد.

چاپ استیکر حرارتی لباس

 چاپ با دوام و ماندگار

این نوع چاپ در بین انواع چاپ لیبل دارای کمترین هزینه راه اندازی می باشد. چون در مجموع دو تجهیز لازم است کاتر استیکر و پرس حرارتی است. به این ترتیب که با کمک برش استیکر طرح ها دیجیتال را به وینیل برش دهید. سپس آن طرح ها را با استفاده از پرس حرارتی به پیراهن یا لباس خود انتقال دهید. در نهایت لباس سفارشی پر زرق و برق و با کیفیت بالا با دوام و استایل استثنایی در اختیار است.

مطالب پیشنهادی
دستگاه چاپ فلت بد یووی
جمع بندی

مجموعه نقش پردازان آسیا با سابقه و تجربه ای که در زمینه چاپ لیبل لباس دارد گزینه بسیار مناسبی می باشد. تا بخواهید که سفارش خود اعلام کنید و در زمان کوتاه با کیفیت عالی تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *