مقالات

مارک اتویی لباس

مارک اتویی لباس

امروزه تولید کنندگان برای نشان دادن برند از روش ها مختلف استفاده می کنند. برند سازی در دنیای تبلیغات بسیار تاثیرگذار است. که از این بین مارک ها سهم بزرگی را به خود اختصاص داده اند مارک اتویی لباس به شکل های مختلف از طرح ،ایموجی نوشته ها و… می تواند نقش ببندد.

مشخصات مارک اتویی لباس

مارک اتویی لباس همانطور که از نام آن مشخص است بیشتر برای پوشاک به صورت خرج کاری به کار می رود و از کیفیت بالایی برخوردار است. این نوع مارک در برابر آب و ساییدگی مقاوم است و چاپ آن ها بر روی لباس دارای ماندگاری بالایی است. جنس آن از رزین پلاستیکی است با استفاده از دستگاه پرس که علاوه بر حرارت فشار زیاد را نیز برای چسباندن بهتر وارد می کند.

مارک اتویی لباس

کاربردها

توجه داشته باشید که در لباس‌های ورزشی، از این نوع چاپ استفاده می شود. صاحبان تجارت نیز می‌توانند از مارک اتویی لباس به‌عنوان چاپ برچسب تبلیغاتی برای نمایش لوگو، شعار و هر چه مربوط به کسب‌ و کارشان است، بهره گرفته و برند سازی را انجام دهند.

مارک اتویی لباس

اهمیت مارک لباس

مارک لباس‌ها، تکه­‌ای پارچه­‌ی معمولا سفید است که در گوشه­‌ی پایین لباس دوخته و روی آن نمادهایی درج می‌­شود. هر یک از نمادهای روی برچسب لباس‌ها به دستورالعمل خاصی برای نوع شوینده، روش شستن، خشک کردن و … اعلام  می کنند. پیروی کردن از این اطلاعات، استفاده و نگهداری از لباس بر اساس دستورالعمل آن، باعث می­‌شود که عمر لباس­‌ها بیشتر شود و مدت زمان بیش­تری بتوان از آن­‌ها استفاده کرد.

مطالب پیشنهادی
چاپ اسم روی لباس

باید توجه کرد که هرگونه لباس با توجه به نوع پارچه­‌ی آن، ویژگی­‌های خاصی دارد. برای این ­‌که هنگام شستشو یا خشک کردن، بافت لباس‌ها آسیب نبیند، باید از اطلاعات برچسب لباس‌ها به عنوان بهترین راهنما استفاده کرد. تولیدکنندگان نیز باید در نظر داشته باشند که برچسب متناسب با لباس را به کار ببرند تا مصرف­‌کننده بتواند به بهترین نحو از محصولات آن­‌ها استفاده کند.

مارک اتویی لباس

جمع بندی

مشتریان می توانند با تولید چنین مارک هایی محصولات خود را دارای نشانی معتبر کرده و از فواید برندسازی استفاده کنند. گروه نقش پردازان آسیا با سال ها سابقه در خصوص چاپ لیبل و لیبل لباس تمامی خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *