مقالات

هولوگرام

هولوگرام در واقع یک نوع برچسب که دارای اطلاعات محصول و نشانی از تضمین کیفیت محصول می باشد. طراحی هولوگرام پیچیدگی ها خاصی دارد. که با توجه به نوع محصول و حوزه فعالیت می تواند این طراحی کمی متفاوت باشد.

هولوگرام برچسب سه بعدی که بر روی جعبه محصولات چسبانده می شود. موارد استفاده از هولوگرام متفاوت می باشد برای گارانتی محصول به طور مثال بر روی فلشی که خریداری می کنید. چسبانده شده است که گارانتی کالا را مشخص می کند.

طراحی هولوگرام

طراحی هولوگرام

طرح های متنوعی در این زمینه وجود دارد. جالب است که این طرح ها دارای نمونه و شکل ها مختلفی می باشد. که مشتریان می توانند بسته به کارایی که از هولوگرام انتظار دارند از بین این طرح ها انتخاب کنند. بنابراین نوع طرحی که می خواهیم بر روی محصول خود مورد استفاده قرار دهیم در چگونگی طراحی آن تاثیر گذار است.

نکته مهم : هولوگرام از جهت قیمت مقرون به صرفه ترین روش برای حفاظت از محصولات شما در برابر جعل می باشد. به این ترتیب جایگزینی و جعل این نوع از برچسب ها بسیار دشوار است. به صورتی که در زمان کنده شدن متلاشی می شود.

طراحی هولوگرام

کارایی هولوگرام

طراحی هولوگرام باید به گونه ای باشد که اطلاعات محصول یا سایر چیزهای که انتظار دارید را به خوبی برای افراد نشان دهد. به این صورت که بعضی از هولوگرام ها برای پلمپ کردن یک محصول و برخی دیگر برای انجام گارانتی ها مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پیشنهاد ما به عزیزانی که قصد استفاده از این هولوگرام ها را دارند این است که با توجه به نوع کارایی هولوگرام، آن را طراحی نمایند.

مطالب پیشنهادی
معرفی چاپ یووی دی تی اف

طراحی هولوگرام

خصوصیات هولوگرام

از مهم ترین خصوصیت این برچسب سه بعدی امنیت بالا آن است. این برچسب به صورتی طراحی شده که با استفاده از هیچ روشی نمی توان آن را مجددا تولید کرد.

از دیگر ویژگی ها این لیبل این است که نمی توان آن را از محصولی جدا کرد و روی محصول دیگری چسباند. زمانی که این برچسب را جدا کنید اثری از رنگ و طرح لیبل روی محصول باقی می ماند و البته بر روی محصول دیگری نمی چسبد.

لیبل سه بعدی در مقابل عوامل مختلف مانند حرارت، خراشیدگی ، یا نفوذ آب دارای مقاومت بالایی هستند.

هولوگرام در طرح و اندازه ها مختلف قابلت چاپ شدن دارد.

هولوگرام

جمع بندی

با توجه آنچه در بالا توضیح داده شد و اطلاعاتی که در این زمینه کسب کردید. اگر قصد چاپ لیبل، چاپ برچسب حرارتی لباس  یا حتی هولوگرام را دارید. تنها کافی است با گروه چاپ نقش پردازان آسیا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *