مقالات

دستگاه چاپ فلت بد یووی

دستگاه چاپ فلت بد یووی

تبلیغات یکی از روش ها مهم کسب درآمد می باشد. در حوزه چاپ لیبل و تبلیغات دستگاه چاپ فلت بد یووی به تدریج جای خود را در میان دستگاه های چاپ مدرن باز کرد. و در حال حاضر به عنوان یکی از پرکاربردترین چاپگرها برای چاپ بسیاری از طرح ها شناخته می شود. ویژگی منحصر به فرد این دستگاه استفاده از تکنولوژی محافظتی یووی و اینکه می توانید بر روی اجسام با متریال ها مختلف چاپ انجام دهید.

چگونگی دستگاه چاپ فلت بد یووی

چاپ UV نوعی از چاپ دیجیتال است که از نورهای فرابنفش استفاده می کند تا جوهر را در زمان چاپ خشک کند. هنگامی که چاپگر جوهر را روی سطح پخش می کند نورهای فرابنفش که در پشت آن تعبیه شده عمل خشک کردن جوهر را به طور فوری انجام می دهد.

ضمن اینکه جوهرها خشک شده توسط نور فرابنفش در برابر آب و هوا و همچنین تار شدن یا محو شدن مقاوم هستند. به علاوه این فرآیند خشک شدن سازگار با محیط زیست می باشد و ترکیبات آلی فرار ،بو و گرمای کمتری تولید می کنند. عمل خشک شدن با نور فرابنفش به چاپگر فلت بد این امکان را می دهد تا با مواد غیر سنتنی مانند اکرلیک یا آلومینیوم مورد استفاده قرار گیرد. در واقع دستگاه چاپ فلت بد یووی با لایه های به اندازه 2 اینچ ضخامت هم سازگاری دارد.

دستگاه چاپ فلت بد یووی

دلایل استقبال از چاپ یووی

  • سازگاری با محیط زیست
  • کاربرد گسترده روی انواع اجسام
  • امکان سفارش سازی طرح و نحوه چاپ
  • تکنولوژی پیشرفته که در این روش وجود دارد
مطالب پیشنهادی
روش انجام چاپ حرارتی روی پارچه

مزایای دستگاه چاپ فلت بد یووی

این نوع دستگاه چاپ دارای مزایای بی شماری است. از مشخصه ها آن چاپ بر روی سطوح سخت و منعطف است. داشتن سیستم کامیپوتری ،عدم دخالت دست و امکان چاپ نمونه ها با اندازه مختلف سبب شده این دستگاه بیشتر به چشم بیاید.

  • سرعت چاپ بالا و با کیفیت
  • خشک شدن سریع چاپ به واسطه اشعه UV
  • توانایی چاپ بر روی مواد با ضخامت ها مختلف از بنر تا چرم و کاشی
  • هماهنگی دستگاه با نرم افزار طراحی
  • کنترلر دیجیتال دستگاه و امکان مشاهده جزئیات الگو

دستگاه چاپ فلت بد

کاربردها

خدمات دستگاه چاپ فلت بد یووی بسیار متنوع و گسترده است. می توانید بر روی قاب گوشی طرح های برجسته و زیبایی ایجاد کرد. به علاوه می توانید بر روی ورقه ها پلکسی با کیفیت بسیار بالا چاپ فلت بد انجام دهید. چاپ بر روی انواع اجسام سخت از کاشی و شیشه گرفته تا پارچه باکیفیت بسیار عالی انجام می شود.

جمع بندی

با استفاده از روش چاپ یووی می ­توان طیف گسترده­ ای از محصولات چاپی را در ابعاد مختلف و با کیفیت بسیار بالایی تهیه کرد. چاپ فلت بد به‌ عنوان یکی از چاپ‌های گران ‎قیمت مطرح می‌باشد. به این دلیل که این نوع چاپ از جوهر مخصوصی استفاده می‌کند که کار شما را فاخر و چشم‌نواز جلوه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *