مقالات

چاپ برچسب بر روی تیشرت

برچسب تیشرت

پوشیدن تیشرت به عنوان یکی از لباس های کاربردی که برای استایل روزمره و اسپرت مناسب است مورد استقبال افراد گرفته است. جالب اینکه می توانید تیشرت با طرح چاپ شده دلخواه خودتان را داشته باشید و استایل منحصر به فرد برای خودتان خلق کنید. چاپ برچسب تیشرت یکی از خدماتی است که در چاپ نقش پردازان آسیا صورت می گیرد و چاپ تیشرت با بهترین کیفیت و متریال که در اثر شستشو دچار مشکل نمی شود.

موارد مهم در چاپ برچسب تیشرت

دقت کنید که طرح انتخابی قرینه باشد. چرا که این تصویر به صورت برعکس روی لباس چاپ می شود در نتیجه باید به صورت آینه ای بر روی برچسب حرارتی لباس چاپ شود. بعد از چاپ بر روی برچسب حرارتی لباس می توانید وارد مرحله بعدی شوید.

سطح مورد نظر چاپ باید صاف و تمیز باشد. دقت کنید که چاپ روی سطوح شیشه ای یا مشابه آن به خوبی صورت نمی گیرد. باید روی یک سطح صاف و پارچه ای این کار را انجام داد. میز اتو اگر صاف و محکم باشد برای این کار مناسب است. البته که به اندازه پارچه شما بستگی دارد.

مراحل چاپ برچسب تیشرت

مهم ترین بخش کار چاپ برچسب تیشرت می باشد. در مرحله اول کار باید تیشرت تمیز و خشک شده را در محل مورد نظر قرار دهید. مرحله بعد برچسبی که طرح مورد نظر شما چاپ شده است را قرار دهید. دقت کنید که تصویر نسبت به یقه لباس در یک خط موازی قرار گیرد. در مرحله آخر اتو را روی آن قرار می دهید و اتو می کنید. البته با کمی فشار که برچسب بر روی تیشرت فیکس شود.

مطالب پیشنهادی
چاپ برچسب با طرح دلخواه

مهم ترین نکته در خصوص چاپ برچسب تیشرت ماندگاری آن است. از آنجایی که کیفیت برچسب ها با یکدیگر متفاوت است کسی که مسئولیت چاپ را برعهده دارد باید کیفیت و ماندگاری آن را روی تیشرت تضمین کند.

چاپ تیشرت

تنوع چاپ

تنوع برچسب بسیار بالا می باشد. به این صورت که شامل مات، گلاسه، نیمه گلاسه که در قالب برچسب تولید می شوند. که بسته به نوع تبلیغ و کاری که شما می خواهید می توانید از میان انواع برچسب تیشرت انتخاب کنید تا متناسب با کار شما باشد.

کاربرد

نمونه های از این برچسب تیشرت که می تواند شامل طرح های مختلف از لوگو، نوشته ، برند وایموجی باشند. به طوری که شاید صاحب برند و کسب و کار بخواهد از این نوع برچسب به عنوان برچسب تبلیغاتی برای معرفی و نمایش برند و لوگو خود استفاده کند.

مزایای چاپ برچسب تیشرت

این روش چاپ دارای ماندگاری بالایی می باشد. یعنی تیشرت مورد نظر در برابر شستشو یا ساییدگی دچار تغییر نمی شود.

جوهر به کاررفته در این نوع چاپ دارای کیفیت بهتری می باشد که سبب افزایش جذابیت طرح می شود.

همانطور که میدانید چاپ‌های دیگر از محدودیت رنگ و پارچه برخوردار هستند، برای مثال امکان چاپ بر روی تمام پارچه ها با هر رنگ وجود ندارد؛ اما چاپ حرارتی به گونه‌ای طرح شده که از هیچ‌گونه محدودیت از طرح و رنگ برخوردار نیست و شما می‌توانید بر روی هر پارچه با استفاده از تمامی رنگ‌ها به چاپ بپردازید.

جمع بندی

چاپ تیشرت و چاپ برچسب حرارتی لباس از جمله خدمات مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا است. که دارای سال ها سابقه و تجربه در زمینه چاپ لیبل و تبلیغات می باشد. و با استفاده از به روزترین دستگاه ها و متریال با کیفیت سعی دارد تابهترین محصول را به دست مشتریان عزیز برساند. با سفارش گذاشتن می توانید در کم ترین زمان لیبل یا برچسب خود را تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *