مقالات

آشنایی با انواع برچسب اموال

برچسب اموال

یکی از برچسب هایی که کاربرد زیادی برای مجموعه ها وشرکت ها دارد برچسب اموال است. این برچسب باید در مکانی که دید نداشته باشد چسبانده شود. ضمن اینکه برچسب اموال دارای قدرت چسبانندگی بالایی است به صورتی که نمی توانید آن را جدا کنید.

 

انواع برچسب اموال

امنیتی

لیبل امنیتی نوعی از برچسب اموال است که به صورت بارکد شناسایی می شود. برای محصولاتی که ارزش مادی زیادی دارند و احتمال سرقت آن ها وجود دارد استفاده می شود. این نوع برچسب ضد سرقت به طور معمول از جنس پلی استر و فویلی می باشد.

بارکدی

نوع دیگر آن برچسب اموال بارکدی می باشد. از این نوع چاپ لیبل برای محیط ها صنعتی و تولیدی استفاده بیشتری می شود. این لیبل دارای بارکد است و به طور معمول جنس آن فلزی یا پلاستیکی می باشد. این نوع لیبل از استحکام بالایی برخوردار است و در شرایط سخت محیط هم مقاوم می باشد.

برچسب فویلی

اگر به دنبال برچسب بادوام و انعطاف پذیر هستید این نوع لیبل گزینه مناسبی است. ضمن اینکه قدرت چسبندگی این نوع برچسب بسیار زیاد است و نمی توان آن را از سطح جدا کرد.

برچسب اموال

برچسب دو قسمتی

این نوع برچسب اموال به صورتی طراحی شده است که روی آن درج نام و لوگوی شرکت صورت می گیرد. بعد از آن کد شناسایی محصول مشخص می شود. این نوع لیبل ها در مقابل اسید، آب، مواد روغنی و شوینده ها از استحکام بالایی برخوردار هستند.

برچسب اموال

ضرورت داشتن برچسب اموال

اینکه شما کسب و کار بزرگ یا کوچکی دارید فرقی نمی کند. برای پیگیری و نظارت بر روی وسایل و محصولات احتیاج به یک وسیله امنیتی دارید. استفاده از این برچسب احتمال سرقت محصولات شما را به حداکثر می رساند. برخی از این برچسب ها می توانند شامل بارکد خاص باشد که با یک اسکن ساده به تمامی اطلاعات مربوطه دست پیدا می کنید.

مطالب پیشنهادی
چاپ برچسب اموال

هدف از چاپ لیبل اموال

ار کاربردها مهم این لیبل که همیشه در هر زمان با یک سرچ ساده می توانید به تعداد محصول دسترسی داشته باشید. دیگر نیازی به شمارش دستی و دردسرها آن ندارید.

  • پیگیری اموال
  • پیشگیری از سرقت
  • بدست اوردن اطلاعات
  • کنترل لیست دارای ها

برچسب اموال

نکته کلیدی

شکل صحیح برچسب اموال به این صورت است که از مواد غیر قابل جعل تولید شود. به همراه آن باید از چسب قوی برای این لیبل ها استفاده کرد به صورتی که تنها با متریال قوی حلال چسب بتوان آن را از روی سطح محصول جدا کرد.

قیمت برچسب اموال

قیمت این نوع برچسب به فاکتورها مختلفی بستگی دارد اینکه متریال مورد استفاده دارای کیفیت مطلوبی باشد و از قدرت چسبندگی خوب و استحکام بالایی برخوردار باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش گذاشتن می توانید با گروه  چاپ نقش پردازان آسیا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *