مقالات

چسب کلیشه دوطرفه

چسب کلیشه دوطرفه

صنعت چاپ و تبلیغات که این روزها دچار تحول عظیمی شده چرا که پیشرفته شدن دستگاه ها و تکنولوژی در این صنعت بسیار موثر و به چشم می آید. یکی از محصولات مهم و کاربردی در این حوزه چسب کلیشه دوطرفه می باشد. برای معرفی این محصول باید گفت این چسب از نوعی فوم فشرده که دو طرف آن قابلیت چسبندگی دارد. به اضافه استفاده در صنعت چاپ در بسیاری موارد مانند طراحی دکوراسیون داخلی کاربرد دارد.

 

مشخصات ویژه چسب کلیشه دوطرفه

قدرت چسبندگی : چسب کلیشه باید دارای چسبندگی مناسب بر روی سطح کلیشه و قالب چاپ باشد. تا کلیشه در محل خود ثابت بماند و جا به جا نشود.

مقاومت در برابر شرایط جوی : این محصول دارای مقاومت مناسبی در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت، حرارت ، نور مستقیم خورشید و تغییرات دما دارد تا کلیشه و چاپ روی محصولات در طول زمان پایدار باقی بماند.

ماندگاری بالا: چسب کلیشه باید تا زمان استفاده و تا تعویض کلیشه ماندگاری خود را حفظ کند تا احتیاج به تعویض مجدد چسب نباشد.

سرعت خشک شدن : زمانی که چسب بر روی کلیشه وارد فرایند چاپ می شود. سرعت خشک شدن مناسب را دارا بوده تا از تاخیر در فرایند چاپ جلوگیری شود.

چسب کلیشه دوطرفه

 

نکات جالب از چسب کلیشه

یکی از قابلیت های این محصول که البته می تواند در تشخیص اصل و باکیفیت بودن کمک کند. این است که می تواند اگر بعد از برداشتن از روی کلیشه بلافاصله روی کلیشه دیگری چسبانده شود. یعنی می توان مجدد از آن استفاده کرد.

مطالب پیشنهادی
کاربرد چسب دوطرفه ژلاتینی

در زمان خرید دقت داشته باشید که نوع چسب با کاری که شما انتظار دارید تناسب داشته باشد.

در نهایت با خرید یک چسب کلیشه دوطرفه با کیفیت تا حد زیادی هزینه های اضافی شما در این حوزه کاهش می یابد و می توانید حاشیه سود کاری خود را افزایش دهید در نتیجه کاری با کیفیت و مرغوب خواهید داشت.

ویژگی این محصول

چسب کلیشه دوطرفه باید دارای ویژگی های مانند چسبندگی مناسب، مقاومت در برابر شرایط محیطی و حرارت ،قابلیت جدا شدن بدون خرابی کلیشه و قابلیت عدم ایجاد خط و یا نقش های غیر مطلوب بر روی محصول چاپی باشد.

قیمت چسب کلیشه

قیمت این محصول به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. در واقع به نوع چسب، مارک، حجم چسب تولید شده متغییر می باشد. البته که عواملی مانند تامین کننده ،وضعیت بازار و تقاضا نیز تاثیر گذار است. برای کسب اطلاع از آخرین قیمت ها حتما با مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا تماس حاصل فرمایید. این مجموعه تمامی خدمات چاپ لیبل ،چاپ برچسب، هولوگرام،چاپ تیشرت،چاپ کاتری ،چاپ ترانسفر را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

چسب کلیشه دوطرفه

جمع بندی

قبل از خرید چسب بهتر است نوع چسب کلیشه مورد احتیاج خود را براساس نوع چاپ و سطح مورد نظر را به دقت بررسی کنید تا بتوانید بهترین انتخاب داشته باشید. ضمن اینکه مقایسه قیمت و خصوصیات مختلف از جمله قدرت چسبندگی و ماندگاری نیز می تواند در انتخاب بسیار کمک کننده باشد. برای خرید نهایی چسب کلیشه حتما با مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا در ارتباط باشید.

مطالب پیشنهادی
خرید چسب بسته بندی پهن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *