مقالات

سفارش چسب دوطرفه یا چسب دو رو

چسب دوطرفه

چسب دوطرفه همانطور که از نام آن پیداست دو سطح را به یکدیگر می چسباند یا با نام چسب دورو نیز شناخته می شود. به دلیل خاصیتی که این محصول دارد دارای کاربردهای ویژه ای می باشد. مهم ترین برتری چسب دوطرفه چسبیدن آسان بدون نیاز به حرارت می باشد.

همانطور که بیان شد این محصول کارایی بسیاری دارد که برحسب مورد نیاز کاربر، و در چه جای از آن می خواهد استفاده کند متفاوت می باشد.

معرفی چسب دو طرفه

این محصول به صورتی است که دو طرف آن با ماده چسبنده چسبناک شده است. از مزیت های این نوع چسب چسباندن دو سطح به یکدیگر بدون نمایان شدن می باشد. در واقع این چسب از دولایه نازک چسب تولید شده که لایه پشتی با استفاده از یک لایه محافظ پوشانده شده است.

ویژگی های خاص

این نوع چسب با کارایی بالا برای استفاده در فضای باز مناسب هستند. به علاوه مقاومت بسیار خوبی در برابر نور uv دارد و در برابر شرایط سخت آب و هوایی مقاوم می باشند.

در برخی مواقع استفاده از پیچ یا چسب مایع ممکن است مناسب نباشد یا حتی به سطح مورد نظر آسیب وارد کند. در این مواقع که چسب های دوطرفه از اهمیت بالایی برخوردار می باشند.

چسب دوطرفه

نحوه استفاده از چسب دوطرفه

نحوه چسباندن این محصول به این صورت است که ابتدا دو سطح مورد نظر را به خوبی تمیز کرده تا هیچ گونه کثیفی نداشته باشد.

مرحله بعد چسب را باز کرده یک سمت آن را به سطح بچسبانید و در مرحله بعد کاور محافظ رویه پشتی را برداشته و سطح مورد نظر را روی دیگر چسب قرار می دهیم و به آرامی روی هم فشار می دهیم.

مطالب پیشنهادی
آشنایی با نوار چسب دوطرفه

دسته بندی چسب ها دوطرفه

در تقسیم بندی چسب ها از جهت ضخامت می توان به چسب دوطرفه نازک و ضخیم یا بعدی اشاره کرد.

چسب ها دوطرفه نازک به طور معمول در کارهای سبک به کار گرفته می شود. اما چسب ها بعدی که ضخامت بالایی دارند در کارهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرند.

نکته : برای تمیز کردن جای چسب دوطرفه سرکه یا الکل را به کمک دستمال به محل چسب آغشته نموده و چندین بار این عمل را تکرار نمایید تا چسب به طور کامل از روی سطح کنده شود.

چسب دوطرفه

کاربردها

  • استفاده در تولید سخت افزارها و قطعات کامپیوتری
  • کاربرد در صنایع و محصولات آرایشی و بهداشتی
  • استفاده در کارخانه های کارتن سازی
  • کاربرد در صنایع تولید کیف و کفش
  • ساخت بدنه اتومبیل و درزگیری اتاقک اتومبیل های مختلف
جمع بندی

چسب دوطرفه به نوار چسبی می گویند که در برابر فشار حساس بوده و به واسطه ماده چسباننده دو سمت آن پوشش داده شده است. این محصول به طور ویژه برای چسباندن دو سطح به یکدیگر به شکلی که در محصول نهایی قابل مشاهده نمی باشد تولید و رواج داده شده است. در واقع استفاده از چسب دوطرفه ارائه محصول نهایی با کیفیت و دقت بالا می باشد.

مجموعه چاپ نقش پردازان آسیا با فعالیت در زمینه چاپ لیبل و تبلیغات از تولید کنندگان و پخش کنندگان چسب دوطرفه نیز می باشد. که با سفارش به این مجموعه از هر جهتی می توانید اطمینان خاطر داشته باشید چه در خصوص کیفیت و چه در زمینه قیمت بسیار منصفانه می باشد.

مطالب پیشنهادی
چسب کلیشه ، چسب دوطرفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *