مقالات

چرا هولوگرام

سخت و پر هزینه بودن جعل برچسب های امنیتی ( هولوگرام ) از مهمترین مزایای آن محسوب می گردد .

حساسیت زیاد در مقابل دستکاری و مخدوش شدن ، غیر قابل انتقال بودن از محصولی به محصول دیگر ، مقاومت و دوام بالا ، زیبایی بصری ، قابلیت تولید در ابعاد و طرح های گوناگون ، امکان نصب بر روی انواع کالا و … هولوگرام را ابزاری مناسب برای حفظ امنیت و اصالت محصولات ، اسناد ، مدارک و خدمات نموده است .

قابلیت های بر شمرده شده این امکان را فراهم می نماید که هولوگرام بتواند در گسترده وسیعی از صنایع ارائه خدمات مطلوب داشته باشد . بدین لحاظ به جرات می توان گفت که هولوگرام مناسب ترین ابزار جهت جلوگیری از رقابتهای ناسالم بوده و علاوه بر افزایش سطح زیبایی بصری کالا ، راهکار مقرون به صرفه ای برای مسدود نمودن مسیرهای تکثیر غیر قانونی و تقلب می باشد .

چرا که با استفاده از اسکنرها و فتوکپی های پیشرفته نیز قابل کپی برداری نمی باشد .

این محصول می تواند ، در موارد ذیل مورد استفاده قرار گرفته و آسودگی خاطر را برای صاحبان کالا و خدمات به ارمغان آورده و تضمین نماید .

اسناد اعتباری ، اوراق بهادار ، اسناد رسمی ، اعتبار نامه ها ، چک ها ، کارت بانکها و کارتهای اعتباری ، بیمه نامه ها ، کارت ها و برگه های گارانتی ، مدارک شناسایی پاسپورت ، شناسنامه ، گواهینامه ، کارتهای تلفن و اینترنت ، پلمپ انواع مدارک ، بسته ها و جعبه ها ، آرم و استاندارد محصولات کارخانجات ، تولیدات صنعتی ، قطعات یدکی ، لوازم صوتی و تصویری ، قطعات وتجهیزات کامپیوتر ، لوح های فشرده ، بسته بندی نرم افزارها ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، محصولات فرهنگی و هنری ، کاتالوگ ها و بروشورهای تخصصی تبلیغاتی و کاربردهای متنوع دیگر در انواع تولیدات و خدمات .

مطالب پیشنهادی
لیبل چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *