مقالات

چاپ هولوگرام سه بعدی و دو بعدی

چاپ انواع هولوگرام

چاپ هولوگرام سه بعدی و دو بعدی بصورت اختصاصی یا عمومی در تیراژهای متفاوت (حتی 1000) با قیمت مناسب در چاپ نقش پردازان انجام میشود.

چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام به منظور های متعدد انجام میشود. به عنوان مثال شرکت هایی که محصولاتشان دارای گارانتی است از هولوگرام گارانتی استفاده میکنند یا ارگان هایی که نگران جعل اسناد و مدارک هستند از هولوگرام ها استفاده میکنند تا بتوانند دست سود جویان را کوتاه کنند.

هولوگرام ها در ابعاد و شکل های متفاوت قابل چاپ هستند و این موضوع بستگی دارد به اینکه شما برای چه محصولی و با با چه هدفی میخواهید هولوگرام چاپ کنید.

یکی از خصوصیت هایی که باعث شده هولوگرام ها مخاطبان زیادی داشته باشند این است که بعد از کنده شد و از بین رفتن به هیچ عنوان قابلیت استفاده مجدد را ندارند.

چاپ هولوگرام باطل شد (void)

هولوگرام باطل شد در صورت استفاده اثراتی را از خود بجای میگذارد که نشاندهنده ای استفاده از آن محصول است. به عنوان مثال دستگاه های الکترونیکی آکبند دارای این نوع هولوگرام استفاده میشود.

هولوگرام آماده

این نوع هولوگرام مشخصاتی از شرکتی که استفاده کرده را در خود ندارد و به منظور مصارف عمومی استفاده میشود.

از هولوگرام آماده برای قسمت هایی استفاده میشود که امنیت چندان اهمیتی ندارد. چاپ هولوگرام آماده حتی در تیراژهای پایین هم در مجموعه نقش پردازان آسیا امکان پذیر است.

 

 

مطالب پیشنهادی
شناختن چاپ لیبل شیشه ای (ترانسپرنت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *