مقالات

چاپ لیبل متالایز

چاپ لیبل متالایز

لیبل متالایز جنسی مانند فلز دارد و برای سطوح فلزی مناسب می باشد. تنوع زیادی در چاپ لیبل متالایز وجود دارد که بستگی به شرایط استفاده از آن ها دارد. لیبل متالایز در دو رنگ طلایی و نقره ای و در دو مدل مات و براق در مجموعه نقش پردازان آسیا تولید می شود. لیبل متالایز نقره ای  ظاهری آینه ای شکل دارد.

این لیبل ها بسیار زیبا و چشمگیر بوده و جزء لوکس ترین لیبل ها محسوب می شوند. به علاوه این که ضد آب بودن لیبل برای شما مهم است این لیبل بهترین گزینه می باشد.

نحوه چاپ لیبل متالایز

چاپ لیبل متالایز با برش ها ساده دایره و انواع برش های خاص دیگر در این مجموعه ارائه می گردد. لیبل های متالایز در اشکال خاص و دایره ای تنها با برش نیم تیغ ارائه می شوند. به شکلی که هزینه برش بر روی قیمت نهایی لحاظ می گردد. در اشکال مستطیل و مربع علاوه بر برش نیم تیغ بصورت برش مستقیم انجام می گیرد.

چاپ لیبل متالایز

مزایای لیبل متالایز

این لیبل ها در برابر گرما ، رطوبت ، تابش نور خورشید ، محیط های شیمیایی و همچنین در برابر سایش مقاومت بسیار بالایی دارند. لیبل متالایز در برابر کشش بسیار مقاوم بوده و به هیچ وجه پاره نمی شود. برای چاپ لیبل متالایز از ریبون رزین استفاده می شود. که استفاده از این ریبون سبب می شود که تصویر یا بارکد چاپ شده روی لیبل به هیچ عنوان پاک نشده و حتی این لیبل قابل شستشو هم باشد.

کاربردها

چاپ لیبل متالایز در محیط های خاص و شرایط ویژه بسیار پرکاربرد هستند. لیبل متالایز قابلیت چسباندن بر انواع سطوح مانند فلز، شیشه، پلاستیک و … را دارد. بیشترین مورد استفاده لیبل متالایز بر روی دستگاه های الکترونیکی و الکتریکی می باشد. از جمله موتور کولر آبی، آداپتور و شارژرهای موبایل و لپ تاپ و بسیاری از موارد دیگر از جمله لوازمی که دارای حرارت غیر مستقیم می باشند.

مطالب پیشنهادی
کاربرد چاپ لیبل شیشه ای

چاپ لیبل متالایز

نکات مهم در چاپ لیبل

از مواردی که در طراحی و چاپ لیبل و برچسب بسیار مهم است تعیین ابعاد و قالب لیبل بر اساس سایز و ابعاد محصول تست کاغذ مصرفی بر روی محصول شما، نوع روکش ،چاپ لیبل و کیفیت آن، ساخت قالب لیزری جهت کیفیت و سهولت در برداشتن و چسباندن، و طراحی بر اساس اصول چاپ و بدون اشتباهات نوشتاری می باشد.

قیمت لیبل

با توجه به اینکه لیبل متالایز قیمت بیشتری نسبت به چاپ لیبل های دیگر دارند و لیبلی کاملا لوکس محسوب می شوند. می توانید سفارش خود را به مجموعه نقش پردازان آسیا اعلام کنید تا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در خصوص چاپ لیبل و چاپ برچسب حرارتی تجربه خوبی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *