مقالات

چاپ تیشرت لیبلی چگونه است؟

چاپ تیشرت لیبلی

ساختار چاپ لیبل برای بسیاری از ما آشناست ، ورق های نازک که بر روی سطوح مختلف چسبیده می شوند و کاربرد مختلفی را دارند. همانطور که می دانید برای چاپ روی تیشرت روش ها مختلفی وجود دارد. که مجموعه نقش پردازان آسیا قصد دارد تا در این متن اطلاعاتی در خصوص چاپ تیشرت لیبلی در اختیارتان قرار دهد.

انواع روش های چاپ تیشرت لیبلی

چاپ تیشرت لیبلی بیشتر بر روی تیشرت های پنبه ای و تیشرت هایی که دارای نخ زیادی هستند از این روش چاپ بر روی تیشرت استفاده می شود.

  • یکی از روش ها به این صورت می باشد که شما طرح مورد نظر خودتان را با هر شکل و طرح بندی و رنگبندی انتخاب کنید و به وسیله چاپ روی لیبل کاغذی شکل انجام دهید و بعد از آن در دمای 160 درجه به مدت 10 ثانیه آن طرح را بر روی تیشرت بچسبانید.
  • روش دیگر چاپ تیشرت لیبلی برای زمانی است که طرح شما تک رنگ باشد. در اینصورت شما می توانید طرح خودتان را توسط دستگاه کاتر دوربری کنید و روی تیشرت قرار دهید.
  • نوع دیگر چاپ تیشرت لیبلی به صورت چاپ کاتر پلاتر می باشد یعنی علاوه بر اینکه طرح شما چاپ می شود دور آن طرح نیز پس از چاپ بریده و جدا می شود.
  • شیوه دیگر چاپ تیشرت بصورت مستقیم می باشد که یا توسط دستگاه های پیشرفته که روی انواع تیشرت ها قابل چاپ می باشند. که این نوع دستگاه ها به جای چاپ روی کاغذ روی تیشرت بصورت مستقیم چاپ را انجام می دهند.
مطالب پیشنهادی
آشنایی با روند تولید چاپ لیبل پلی کربنات

چاپ تیشرت لیبلی

تیشرت های تبلیغاتی

تیشرت ها در جنس هایی مانند نخ پنبه ، پلی استر پنبه ، ملانژ ،اسپان ، جودون بسته به نوع کارایی در سایز ها و رنگبندی های گوناگون به شکل آستین دار ، بدون آستین و یقه دار تولید می شوند. چاپ تیشرت نیز با توجه به نوع ، جنس و رنگ آن به وفور و با تنوع بالایی انجام می گیرد. که می توان هر نوع عکس ، طرح یا لوگو را با هدف بازار مد یا تبلیغات اجرا نمود.

چاپ تیشرت لیبلی

مزایای چاپ تیشرت لیبلی

مزیت های چاپ تیشرت لیبلی حرارتی این است که هزینه چاپ نسبت به سایر روش ها بسیار ارزان و نیازی به به تجهیزات گران قیمت نیست و در کوتاه ترین زمان آماده می گردد. یعنی اینکه چاپ تیشرت فوری را دارید که با قیمت بسیار ارزان برای شما تمام می شود.

مزیت های چاپ کاتری این است که شما بدون هیچ پس زمینه می توانید طرح خودتان را روی تیشرت قرار بدهید. مزیت دیگر این شیوه این است که به هیچ وجه رنگ طرح شما از بین نمی رود. و ماندگاری بسیار بالایی نسبت به سایر شیوه های چاپ تیشرت های لیبلی دارد. هزینه این نوع شیوه هم به نسبت سایر روش ها از قیمت مناسب تری برخوردار است. طرح شما با هر تک رنگی هم که باشد شما می توانید به راحتی روی تیشرتتان قرار بدهید ولی نکته اصلی این است که حتما باید تک رنگ باشد.

چاپ تیشرت لیبلی

مزیت های چاپ تیشرت کاتر پلاتر این است که شما هر طرح و با هر رنگی که بخواهید به راحتی می توانید روی هر نوع تیشرتی به چاپ برسانید. بدون هیچ محدودیت در رنگ و طرح حتی در این روش نیز به هیچ وجه شما پس زمینه ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *