مقالات

چاپ لیبل گچی

لیبل گچی

لیبل گچی یا لیبل خرد شونده به نوعی از لیبل گفته می شود که بعد از چسبیدن به سطح مورد نظر دیگر قابل جدا شدن نیستند. لیبل ها معمولی را بعد از چسباندن می توان جدا کرد ولی این نوع لیبل را نمی توان جدا نمود. در صورتی که بخواهید آن را از روی سطح بکنید خرد می شوند. به همین خاطر نام این نوع لیبل گچی می باشد. رنگ لیبل گچی فقط سفید مات است و قابلیت چاپ چهار رنگ را دارد.

ویژگی ها لیبل گچی

مهم ترین ویژگی این لیبل حساسیت آن به دستکاری است. در واقع بعد از چسباندن لیبل به هیچ وجه نمی توان بطور کامل آن را از روی سطح جدا کرد چرا که حتما خرد می شود.

قابلیت چسبیدن روی کلیه سطوح

قدرت چسبندگی بالا

قابلیت استفاده به عنوان برچسب گارانتی

مقاوم در برابر صدمات احتمالی

قابلیت چاپ به صورت دایره ای و مستطیلی

قابلیت شخصی سازی

لیبل گچی

کاربردها

لیبل گچی کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارند به طور مثال به لیبل گارانتی محصولات اشاره کرد. به نوعی این برچسب به عنوان اصالت بخشی به محصولات اصلی نیز استفاده می شود. در واقع برچسبی که نام کالا و کد آن، تاریخ واردات یا تولید آن بر روی لیبل ثبت می شود. و قابل کندن و تعویض نیست تا از دستکاری و تقلب در محصولات جلوگیری شود.

نکته : لیبل گچی از گروه لیبل های امنیتی است. که به خاطر کاربرد آسان و قیمت نسبتا ارزانی که نسبت به سایر لیبل ها امنیتی مانند هولوگرام دارد. برای گارانتی محصول بسیار به صرفه است و مورد استفاده قرار می گیرد.

مطالب پیشنهادی
چاپ مدیا چیست؟

لیبل گچی

جمع بندی

در صورتی که محصول شما نیاز به برچسب اصالت یا لیبل گارانتی دارد می توانید از لیبل گچی بهره بگیرید. تا امنیت را برای محصول شما تامین کند و از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه باشد. برای چاپ لیبل یا لیبل لباس و برچسب حرارتی و انواع دیگر می توانید سفارش خود را به مجموعه حرفه ای نقش پردازان آسیا در حوزه و صنعت چاپ بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *