FORGOT YOUR DETAILS?

بسمه تعالی

نقش پردازان آسیا

با استعانت از خداوند منان و با بهره گیری از تجارب قبلی در بخش خصوصی کشور توانسته در عرضه و تولید لیبل در جهت پیشرفت تولید داخلی و صنعت چاپ قدم بردارد. چاپخانه ما با در اختیار داشتن تعدادی از بهترین ماشین های چاپ دیجیتال موجود در کشور –تولید چین و آلمان – و دستگاه های رزین و همچنین بهره برداری از نیروی انسانی جوان ، متعهد و بسیار ماهر ، توانایی تولید انواع لیبل های پشت چسب دار کاغذی ، فیلمی و متالیز ، مارک پلی استر ، انواع تگ چایی و اینولوپ های چایی به صورت رنگی و با کیفیت افست – دیجیتال چاپ با تمامی خدمات هات استمپ ( طلا کوب و نقره کوب ) ، کلد فویل ، سلفون کشی ، پوشال برداری تخت و روتاری دارا می باشد.
از نکات بسیارمهم که مشتریان بسیاری ، از آن استقبال کردند انعطاف پذیر بودن مجتمع چاپ نقش پردازان آسیا در برابر تیراژهای در خواستی بوده است. در حال حاضر ، بنا به خواسته مشتری هر تعداد یا تیراژی را به سرعت تهیه کرده و تحویل می دهیم. به لطف خدا و تحقق بخشیدن به تقاضای بازار ، و نیز به منظور ارتقای کیفیت تولید ، بالا بردن سرعت تولید و کم کردن هزینه ها به نفع مشتری ، واحد ساخت پی وی مارک به مجموعه اضافه کردیم.
با افزایش سفارشات و درخواست های شما مشتریان عزیز یک عدد دستگاه موتو و رولند را به مجموعه اضافه کرده ایم.
بر این باوریم که با حمایت شما مشتریان عزیز ، می توانیم گامی هر چند کوچک در حمایت از تولید ملی برداشته و حداقل کمک را به شما عزیزان بکنیم.
کلیه محصولات و تولیدات چاپ با تضمین کیفیت بوده و امیدواریم بتوانیم در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت خدمت رسان شما عزیزان باشیم.


با تشکر
مدیریت چاپ نقش پردازان آسیا - علی ایقانی

با ما در تماس باشید

می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ارسال نمایید.

بالا
Notice: Undefined index: position_on_screen in /home/araznpa44/domains/npaprint.com/public_html/wp-content/plugins/mystickyelements/mystickyelements-front.php on line 203